Rss Feed
Tweeter button
Facebook button
Youtube button

Deveciler, Başkanları Burhaniye Taylıeli’nde Buluşturdu

YAYIN TARIHI Mart 25, 2013 EKLEYEN   ·   14 YORUM
Bu Konu: 1.708 defa okundu

Balıkesir CHP’li Belediye Başkanları ve CHP İlçe Başkanları Burhaniye Daidolos Otel’de buluştu.

Balıkesir 22. Dönem Balıkesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler’in ev sahipliğini yaptığı gecede, dostluklar ön plana çıktı.

Balıkesir 22. Dönem Balıkesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler’in Daidols Otel’de verdiği dostluk yemeğine Burhaniye İlçe Başkanı Erman Pazarbaşı, İGM üyesi Hasan Küçükdereli, eski Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Necmi Şengider, eski ilçe başkanları Orhan Müsait, Ahmet Sarıkaya, Belediye meclis üyeleri Tarık Erdil, Hasan Metin, Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Aslan, Gömeç İlçe Başkanı Saim Özyavaş, ilçe başkan yardımcıları Melih Bağcı ve İsmail Lale, Edremit İlçe Başkanı Yurt Yıldırım, İlçe Başkan Yardımcısı Ali Çelik, Havran İlçe Başkanı Mustafa Sıtkı Yüksel, Havran İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Atacan, Balya Belediye Başkanı Dündar Cengiz, Balya İlçe Başkanı Raci İnal, Balya Belediye Meclis Üyesi Burhan Has, Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Pelitköy Belediye Başkanı Hüseyin Kayacık, Gökçeyazı Belediye Başkanı Yakup Yıldız, Karapürçek Belediye Başkanı Mehmet İlban, Susurluk İlçe Başkanı Adil Temizel, Manyas Salur Belediye Başkanı Fethi Kilercioğlu, İGM Üyesi Feridun Erol, Savaştepe İlçe Başkanı Ali Kar, Savaştepe Belediye Başkanı Turgay Yüksel, Gönen İlçe Başkanı Bülent Birgül, Gönen eski İlçe Başkanı Azmi Gönenden, İGM üyesi İbrahim Erdal Arcan, İl Disiplin Üyesi Cemal Aslan, İvrindi İlçe Başkanı Selim Yüksel, Manyas İlçe Başkanı İsfendiyar Ülker, Manyas İlçe Başkan Yardımcısı Salim Ülkü ve diğer partililer katıldı.

Yemek öncesi bir konuşma yapan 22 Dönem Balıkesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler, “20 yıla yakın bir zamandır siyasette birlikte olduğumuz, beraberce siyaset yaptığımız dostlarım ve arkadaşlarımla bu akşam özellikle bu yemekte birlikte olmak istedim. Beni kırmayarak ilçe ve beldelerinizden yol kat ederek davetime icabet ettiniz. Dostluk yemeğime katılan ilçe başkanlarıma, belediye başkanlarıma, belediye meclis üyelerime, İGM üyelerime, parti emekçileri dostlarıma huzurunuzda hoş geldiniz der, teşekkür ederim. Bu akşamın önemi ve anlamı birlikte beraber olmak, karşılıklı sohbet etmek ve görüş alışverişinde bulunmak için buradayız” dedi.

Pelitköy Belediye Başkanı Hüseyin Kayacık ise, “vekilimizin verdiği bu yemek için kendisine teşekkür ediyorum. Sosyal Demokratlar olarak iktidara yürüyoruz. Vekilimiz Ali Kemal Deveciler’in önü açık olsun. Bizler Sosyal Demokratlar olarak ve beldem olarak her daim Ali Kemal Deveciler’in yanındayız” dedi.

Gece geç saatlere kadar süren bu gecede ilçe başkanları ve belediye başkanları gerek yerel, gerek genelde sorunlarını dile getirerek birbirleriyle sohbet imkanı buldular.

YAZININ YORUMLARI (14)
 1. chp li diyor ki:

  devecilerin yemegine katılan ilçe başkanlarına ve belediye başkanlarına teşekkür ederiz.Devecileri tekrar milletvekili olarak görmek istiyoruz.çalışmalarını ve hizmetlerini özledik.Burhaniye ilçe başkanı Erman pazarbaşını da bu yemeğe katıldığı için bir partili olarak kutluyorum.

 2. chpli diyor ki:

  gombak bu yemeği bedavaya vermez ak ovada verirki en kısa zamanda ak ovanın yemeğinde ballı kaymak viski var ne dersiniz ey rakı masacı chp liler

 3. SITKI HASKAN diyor ki:

  GERÇEKTEN DE ONU TEKRAR MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRMEK İSTERİZ.HİÇ OLMAZSA YİĞENLERİNİ DANIŞMAN YAPMAZ

 4. SITKI HASKAN diyor ki:

  SAYIN NEDRET AKOVADAN DAHA ÇOK SEVİLDİĞİ KESİN HİÇ OLMAZSA BALLI KADRO İLE YİĞENLERİNİ DANIŞMAN YAPMAZ VE ÇALIŞANLARININ EMEĞİN VE EMEKÇİNİN HER ZAMAN ARKASINDADIR SİZİ BİR KEZ DAHA KUTLUYORUM SAYIN VEKİLİM

 5. güneydoğulu. diyor ki:

  ali kemal deveciler in bireylere bakışı akovalar dan daha demokrat ve ön yargılı değil.iş başında olan herkes birşeyler yapar, önemli olan kişilere eşit mesafede olmak,kendini partinin ve partililerin üzerinde görmemektir.

 6. ekrem diyor ki:

  Devecileri tekrar milletvekili görmek bizleri mutlu eder.Çünkü kendisi herzaman vatandaşlarımıza parti ayrımı gözetmeksizin yardımcı olmaktadır kimseyi geri çevirmez herzaman kendisine ulaşabiliriz tam halk tipi siyasetçidir.Hala gelen milletvekilleri yerini dolduramamıştır.Vekilliginde daimi olarak Balıkesire ilçemize hizmet etmiştir ve inşallah hizmetlerinede milletvekili olarak devam edecektir.Çünkü önümüzdeki milletvekili seçimlerinde CHP tüzüğüne göre tüm üyelerin katılımıyla yargı nezaretinde önseçim yapılacak.CHP üyeleri ve örgütü çalışanın hakkını verecektir.

 7. Mustafa Balaban diyor ki:

  Burhaniye halkı 35 senedir siyasette aynı yüzleri görmeken bıktı!
  Ya kenara çekilirsiniz, yada halk bu tasfiyeyi yapar!
  Artık Pırasa olsa yenmez!

 8. gmbk rules diyor ki:

  Akova’nın sinirini bozmak için vermiş belli ki yemeği, tahmin edebiliyorum yemeği planlarken düşündüklerini :)

  -Kemal Abi, bi yemek yapsan amma olur ha! Eski-yeni başkanlar, ilçe başkanları, vs. Akova cılgına döner.

  -Valla on numara hareket olur … Hakkaten

 9. ekrem diyor ki:

  Devecileri tebrik ederim.Eski vekil olmasına rağmen 9 belediye başkanı 11 ilçe başkanını bir araya getirmek kolay değil.Vekilim ektiğini biçiyorsun.Seni tekrar milletvekili görmekm istiyoruz.senin hizmetlerini özledik.iki dönemdir entrikalarla vekilliğinizi engellediler.ama önümüzdeki dönem chp tüzüğü değişti üyelerin katılımı ile yargı denetiminde önseçim olacak işte örgüt karar verecek vekilliğe birileri değil.yolun açık olsun.seni seviyoruz.

 10. mustafa diyor ki:

  sayın vekilim senin hizmetlerini çalışmalarını özledik.İnşallah bu dönem hak yerini bulacaktır.TEKRAR seni milletvekili olarak görmek enbüyük arzumuz destegimiz gönlümüz seninledir.Çünkü sen buna layıksın.

 11. köylü bir chpli diyor ki:

  hee valla çok beğendim siz toplanın böyle rakı balık muhabbet yapın,medyada reklamınız olsun bu halk size oy verecek diye bakın vatandaş karnını zor doyuruyor sizin yaptığınıza bakın ayıptır beyler ayıp yıllardır yetti sizin bu rakı masalarınız halktan tamamen koptunuz siz hanginiz halkı temsil ediyorsunuz ya.Yapmayın beyler bu yaptıklarınız AKP ye yarıyor.siz ve sizin gibilere oy verdiğim için çok pişmanım CHP nin içine ettiniz.Fotoğraf karesinde görünen beyler,hepinizi tanıyorum hepiniz çıkar peşinde koşan kişilersiniz sizleri köyler bile tanımış o GOMBAK NASIL BİR İNSAN diye soruyorlar CHP köylerden nah oy alır sizin gibiler yüzünden.Yakında bizlerde ayrılırız bu partiden kendi kendinize takılırsınız artık.Gombak işi olmadığı adama selam bile vermez.

 12. CHP Lİ ÜYELER diyor ki:

  22 DÖNEM M.VEKİLİ A.KEMAL BEYİN ÇALIŞMALARINI VE PARTİYE VE PARTİLİYE NE KADAR SAHİP ÇIKTINI BİLYORUZ TEŞEKÜR EDERİZ SAYIN VEKİLİMİZ

 13. mustafa diyor ki:

  sayın deveciler seni seviyoruz.Tekrar milletvekili olarak seni görmek istiyoruz.Çünkü adam gibi adamsın.Akovalar senin tırnağın bile olamaz onların artık sonu yaklaştı.

 14. demokrat diyor ki:

  Akovalardan artık Burhaniyelilerin kurtulması lazım.CHP den seçilem bir belediye başkanı Daimi olarak sagcıların işini yapıyor sağcıları AKP-DP lileri işe alıyır.CHP liler ise dışlanıyor.Böyle CHP li belediye başkanı olmaz olsun.


Comments are closed.

Burhaniye
baykent site son

Sosyal sınıf gerçeği ve Burhaniye

30 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşık 2 ay ...
UĞUR BAYKENT SİTE

Burhaniye’de işsiz bir gencin feryadı

Geçen Cumartesi Ahmet Akın Kültür Merkezinde, CHP ...
BG-5-5

TAHTACI TÜRKMENLER (3.NCÜ BÖLÜM)

Yusuf Ziya YÖRÜKHAN’ın  Anadolu’da Aleviler ve Tahtacılar ...
mehmet delen köşe yazısı fotosu site

UYSAL EKSİ PUANLA BAŞLIYOR

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu yüce önder Mustafa Kemal ...
şenol site foto

AKP Tabanında tedirginlik!

30 Mart yerel seçimlerine sayılı günlerin kaldığı ...
mehmet delen köşe yazısı fotosu site

SÖZAT; MAZİYE BİR GÖZAT

1980 öncesi, Sosyal Demokrat çizgisinden ödün vermeyen ...
UĞUR BAYKENT

Kader’in Türkiye’si ya da Türkiye’nin kaderi…

Elimizde iki güncel haber var. İlk haber şöyle; ...
İbrahim Kızıler-1

TAHTACI TÜRKMENLER (2.NCİ BÖLÜM)

Gazneli Mesut kardeşinin elindeki tahtı Türkmenlerin yardımıyla ...
mehmet delen köşe yazısı fotosu site

CEBİMDEKİ NOTLARIM

Büyük önder Atatürk’ün rozetini yakasına takıp siyasi ...
UĞUR BAYKENT SİTE

Adaylar ve Yerel Basın

30 Mart Yerel Seçimleri sürecinde bazı belediye ...