Rss Feed
Tweeter button
Facebook button
Youtube button

BURHANİYE MHP’DE YENİ KUMSELİ DÖNEMİ BAŞLADI

YAYIN TARIHI Şubat 19, 2012 EKLEYEN   ·   YORUM YOK
Bu Konu: 1.574 defa okundu

Burhaniye Milliyetçi Hareket Partisi’nin Cumartesi günü yapılan gene kurulunda Ali Kumseli MHP’nin yeni ilçe başkanı seçildi.

MHP’de 2 listenin çekiştiği genel kurulda Hüseyin İnceefe’ye karşı kongreyi kazanan başkan Ali Kumseli birlik ve beraberlik mesajları verdi. toplam olarak 174 üyenin oy kullandığı seçimlerde Ali Kumseli 99 oy alırken, Hüseyin İnceefe ise 74 oyda kalırken, 1oy da geçersiz sayıldı. Oldukça sakin ve birlik içinde geçen kongrede başkan adayları delegelere bir konuşma yaptı.

İlk konuşmayı yapan başkan adayı Hüseyin İnceefe, gücünü halkından alan Milliyetçi Hareket Partisinin Burhaniye’de gücünü yeniden kazanabilmesi ve etkili olabilmesi için elimizden gelen her türü çalışmayı yılmadan yapacağız. Partimizde küskünleri toplayarak birlik ve beraberliği sağlamak istiyoruz.  Beni kaybetsem de, kazansam da burada önemli olan Milliyetçi Hareket Partisinin kazanmasıdır.

Burada kimin kazandığı, kimin kaybettiği önemli değildir. Önemli olan MHP’nin kazanmasıdır. Ne mutlu Türküm Diyene dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra başkan seçilen Ali Kumseli delegelere bir konuşma yaptı Kumseli şunları söyledi. “Bilindiği gibi 1999 seçimlerinde Burhaniye Belediye başkan adaylığımla başlayan görev sürecim bu güne kadar aralıksız olarak devam etmiştir. Yaptığım görev sürecinde partime büyük hizmetlerde bulunduğuma inanıyor ve sizin takdirlerinize sunuyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu günde cenabı Allahın izniyle ilçe başkan adayı olarak yönetim kurulu üyelerime beraber sizlerin desteğine talibim. Ülkemiz bu gün içerden ve dışarıdan parçalanma sürecine sokulmak istenmektedir.

Ülkemiz ve bölgemiz üzerinde büyük oyunlar oynanmaktadır. Bu oyunun adı Büyük Ortadoğu Projesidir. Eş başkanı da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Fakat genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve bizler, MHP’liler bu oyunun farkında ve bu oyunu bozmak içinde yemin etmişlerdir. Bu gün eskisinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir tane dava arkadaşımızı küstürmeye, darıltmaya kimsenin hakkı yoktur. Eğer şahsime ve yönetimime destek verirseniz, sizlere temin ediyorum ki tüm dava arkadaşlarımı kucaklıyıp, önümüzdeki yerel seçimlerde Burhaniye Beediye Başkanlığını hedefimiz olarak gösteriyorum. Cenabı Allah nasip ettirmeyeceği bir şeyi insana hayal ettirmezmiş” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Divan Başkanlığını yapan MHP genel başkan yardımcısı MHP mietvekili Abbas Bozyel ise, iki adayı kutlayarak artık MHP’de birlik beraberlik zamanıdır. Birbirinize verdiğiniz dayanışma sözünü unutmayın. Başarılarınızın devamını diliyorum dedi. Kongreye İl başkanı Mehmet Duran ve çok sayıda ilçe başkanı ve delegeler katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MHP BURHANİYE İLÇE YENİ YÖNETİMİ

Ali Kumseli (Başkan), Hüseyin Kökten, İsmail Şakar, Alper Turgay Cehiz, Fahrettin Mert İnceoğlu, Ahmet İzgiler, Ali Ekşi, İbrahim Cengiz Erümit, Ömer Cüneyt, Yusuf Sertaç Ağa, Cumali Girgin, Recep Atilla Özdamar, Bünyamin Cüce, Cihat Koşar, İrfan Çalışkan, Hakan Türkyılmaz, Ersin Gül, Kenan Korkmaz, Halit Yekta Seyitoğlu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İL DELEGELERİ: Fatih Akduran, Şeref Gürbüz, Bekir Çelik, Cengiz Uygun, Suat Sargın, Niyazi Atar, Özgür Yigit, Celal Koşar, Recep Atilla Özdamar, Ali Zeybek, İmdat Yalazı, Alper Turgay Cehiz. Cavit İmer, Muharrem Cabri, Ali Ekşi, Mustafa Karakulak, Kenan Bilir, Cumali Girgin, Fahrettin Mert İnceoğu, Mehmet Kalkın, Salih Miyaç, Ozan Yalçın, Ercan Ertuğrul, Ahmet İzgiler.

Şenol TORLAK

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YAZININ YORUMLARI (0)

Comments are closed.

Burhaniye
baykent site son

Sosyal sınıf gerçeği ve Burhaniye

30 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşık 2 ay ...
UĞUR BAYKENT SİTE

Burhaniye’de işsiz bir gencin feryadı

Geçen Cumartesi Ahmet Akın Kültür Merkezinde, CHP ...
BG-5-5

TAHTACI TÜRKMENLER (3.NCÜ BÖLÜM)

Yusuf Ziya YÖRÜKHAN’ın  Anadolu’da Aleviler ve Tahtacılar ...
mehmet delen köşe yazısı fotosu site

UYSAL EKSİ PUANLA BAŞLIYOR

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu yüce önder Mustafa Kemal ...
şenol site foto

AKP Tabanında tedirginlik!

30 Mart yerel seçimlerine sayılı günlerin kaldığı ...
mehmet delen köşe yazısı fotosu site

SÖZAT; MAZİYE BİR GÖZAT

1980 öncesi, Sosyal Demokrat çizgisinden ödün vermeyen ...
UĞUR BAYKENT

Kader’in Türkiye’si ya da Türkiye’nin kaderi…

Elimizde iki güncel haber var. İlk haber şöyle; ...
İbrahim Kızıler-1

TAHTACI TÜRKMENLER (2.NCİ BÖLÜM)

Gazneli Mesut kardeşinin elindeki tahtı Türkmenlerin yardımıyla ...
mehmet delen köşe yazısı fotosu site

CEBİMDEKİ NOTLARIM

Büyük önder Atatürk’ün rozetini yakasına takıp siyasi ...
UĞUR BAYKENT SİTE

Adaylar ve Yerel Basın

30 Mart Yerel Seçimleri sürecinde bazı belediye ...